Nasi klienci

Nasi klienci potwierdzają naszą jakość

Poligrafia Janusz Laszczkowski to dziesiątki zadowolonych klientów. O wysokiej jakości usług, jakie proponuje drukarnia, świadczą pozytywne recenzje dotychczasowych partnerów. Możemy pochwalić się konkurencyjnymi cenami, terminowością oraz profesjonalnym podejściem do powierzonego nam zadania.   Każdego odbiorcę traktujemy indywidualnie, ponieważ staramy się zapewnić mu jak najlepszą obsługę. Najlepszą formą reklamy, jaką możemy sobie zapewnić są pochlebne opinie osób, które już skorzystały z naszych usług. Dlatego prezentujemy Państwu wybrane komentarze naszych klientów.

  

logo modraczek logo votum logo mat partner logo

 

 modraczek

Współpraca pomiędzy moją firmą, a Poligrafią Janusz Laszczkowski trwa już od blisko dwudziestu lat. Przez ten okres czasu wszystkie nasze projekty były wykonywane w sposób nie budzący zastrzeżeń. Rzetelne i indywidualne traktowanie klienta, świadczy o profesjonaliźmie firmy.

Szkoła jazdy Modraczek

 
 votum

Jesteśmy bardzo zadowoleni z długoletniej współpracy oraz wierzymy, że dzięki ich usługom podwyższył się prestiż Naszej firmy.

Agencja Ochrony VOTUM

 
 olimpic

Współpraca układa się bardzo pomyślnie. Firma wywiązuje się terminowo ze wszystkich zleceń wykazując się rzetelnością, dumiennością i dokładnością.

Olimpic Bowling Center

 
 ambasada palestyna

W imieniu własnym, oraz Ambasady Palestyny w Warszawie pragnę serdecznie podziękować Panu, oraz Firmie Poligrafia Janusz Laszczkowski za zaangażowanie i wsparcie organizacji koncertu palestyńskiego zespołu Al-Ashekeen w Bydgoszczy z okazji Palestyńskiego Święta Narodowego nd. 9 stycznia 2010r.

Khaled Soufan, Ambasada Palestyny w Warszawie

 
 ekopral

Poligrafię Janusz Laszczkowski możemy polecić jako wyarygodnego dostawcę usług poligraficznyc, która świadczy ysługi na najwyższym poziomie.

Ekopral

 
 mat

Pragnę przedstawić Państwu Firmę poligraficzną "Poligrafia Janusz Laszczkowski" jako godną zaufania i polecić ich usługi innym firmom bez obaw.
Firma charakteryzuje się rzetelnością, precyzją i terminowością wykonywania usług o czym świadczy fakt zakończenia projektów w terminie.

PHU MAT